Holiday

BOat

JEDNYM Z PODSTAWOWYCH MODELI KATAMARANÓW, JAKIE OFERUJEMY NASZYM KLIENTOM, JEST HOLIDAY BOAT HB 26. JEST TO MODEL DŁUGOŚCI 8 METRÓW, POSIADAJĄCY 24 METRY KWADRATOWE POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ.

HB
26

Jednostka standardowo posiada pokład słoneczny, a wnętrze stanowią wysokiej jakości materiały, przystosowane do użytkowania na statkach. Dzięki odpowiedniej kolorystyce, a także wyposażeniu, katamaran może spełniać funkcję miejsca do spotkań biznesowych, organizacji eventów, czy przyjęć okolicznościowych. Zastosowaliśmy system dźwięku sterowanego z panelu, z którym połączone jest sześć głośników. Oświetlenie, wykorzystywane w tym modelu, to lampy ledowe, które mogą dawać światło o różnym natężeniu i kolorystyce.

Dla odpowiedniego zabezpieczenia katamaranu, posiada on system monitoringu wizyjnego, składający się z 4 kamer z czujnikami ruchu, a także rejestratora, zapewniającego odpowiednio długie przechowywanie nagrań. 
Holiday Boat HB 26 posiada również system centralnego ogrzewania, instalację wodną, sanitarną, a także bar ze zlewem, co umożliwia serwowanie posiłków podczas rejsu. Katamaran napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW lub silnikiem spalinowym. Wybór rodzaju napędu jest zależny od oczekiwań Klienta.

Model ten charakteryzuje się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów użytych zarówno do budowy samej konstrukcji, jak również do wyposażenia wnętrz. Stylistyka jest utrzymana w bardzo eleganckim, nowoczesnym stylu. Wykorzystanie skaju marynistycznego, granitu, czy elementów ze specjalnego szkła dodaje wnętrzu charakteru i przytulności.
Katamaran posiada certyfikację bezpieczeństwa CE, odbiory PIP, Sanepid, PRS, Żeglugi Polskiej. Nasze jednostki, jako jedyne, pozytywnie reagują na fale powyżej 0,7 m.