Holiday

HOUSEBOAT

W NASZEJ OFERCIE POSIADAMY TAKŻE WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIE, JAKIM JEST HOUSEBOAT HB 39. TO JEDNOSTKA, KTÓRA JEST W PEŁNI FUNKCJONALNĄ ŁODZIĄ, ALE TAKŻE MIESZKANIEM NA WODZIE.

HB
39

Rozwiązania technologiczne, które zastosowaliśmy w tym modelu, pozwoliły na stworzenie pływającego mieszkania, charakteryzującego się także wspaniałą estetyką.

Jednostka może posiadać silnik elektryczny lub spalinowy, w zależności od oczekiwań Klienta. Ma 11,98 metrów długości oraz 93 metry kwadratowe powierzchni użytkowej. Standardowym wyposażeniem są wszelkie niezbędne instalacje: elektryczna, wodna, sanitarna, wentylacyjna oraz grzewcza, która zapewniając komfort cieplny wewnątrz, umożliwia korzystanie z łodzi również w porze zimowej.

Houseboat HB 39 składa się z dwóch sypialni (z możliwością zwiększenia ilości do trzech), salonu połączonego z kuchnią, holu oraz łazienki. Dopełnienie projektu stanowi pokład słoneczny, na którym można umieścić parasol oraz leżaki. Pełne wyposażenie pomieszczeń w meble oraz niezbędną infrastrukturę (prysznic, zlewy, umywalki itp.) sprawia, iż obiekt jest w pełni funkcjonalnym domem.
Łódź można także zaopatrzyć w instalację klimatyzacyjną, generator prądu, zmywarkę, czy system solarny. Wszelkie elementy dodatkowego wyposażenia ustalane są z Inwestorem na etapie wstępnym, kiedy opracowywany jest kompleksowy projekt domu na wodzie.

Do budowy łodzi stosujemy materiały renomowanych producentów, co gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie. Obicia mebli, szyby, stolarka okienna i drzwiowa, a także rodzaj pokrycia posadzek dobierane są spośród asortymentu przeznaczonego do wykorzystania w branży marynistycznej. Wszystkie budowane przez nas jednostki posiadają niezbędne dokumenty, certyfikaty i odbiory, które przekazywane są Klientom na etapie finalnym inwestycji.